Kapı Halka Tokmağı Yüklemek için Uygun Çinko Alaşım Kapı Kolu Antik Avrupa Tarzı Ev veya Ofis Kapısı için 4 Adet(Kırmızı Antik Büyük)
  • Yeni Kız

Kapı Halka Tokmağı Yüklemek için Uygun Çinko Alaşım Kapı Kolu Antik Avrupa Tarzı Ev veya Ofis Kapısı için

₺ 148.50

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Retro şekil tasarımı daha benzersiz hale getirir ve evinize göz alıcı bir stil katar.Temel olarak her türlü ev veya ofis kapısı uygundur, kurulumu kolay ve kullanışlıdır.Avrupa tarzı antika kolu, yüksek kaliteli çinko alaşımlı malzeme, iyi dayanıklılık kullanır.Montaj vidaları ile donatılmış, kapıya sıkıca sabitlenebilir, uzun ömürlüdür.Dolaplar, çekmeceler, dolaplar, TV dolapları, ayakkabı dolapları, mücevher dolapları gibi çoğu kapı ve dolap için uygundur.Özellik : 1. Retro şekil tasarımı daha benzersiz hale getirir ve evinize göz alıcı bir stil katar.2. Temel olarak her türlü ev veya ofis kapısı uygundur, kurulumu kolay ve kullanışlıdır.3. Avrupa tarzı antika kolu, yüksek kaliteli çinko alaşımlı malzeme, iyi dayanıklılık kullanır.4. Montaj vidaları ile donatılmış, kapıya sıkıca sabitlenebilir, uzun ömürlüdür.5. Dolaplar, çekmeceler, dolaplar, TV dolapları, ayakkabı dolapları, mücevher dolapları gibi çoğu kapı ve dolap için uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Kapı Kolu YüzüKmalzeme : Çinko alaşımağırlık : Yaklaşık. 216g / 7.6 ozboyutu : Yaklaşık. 5. 5x1cm / 2.2x0.4inuygulama : TV dolapları, dolaplar, başucu dolapları, dolaplar, ayakkabı dolapları, mücevher dolapları, ofis dolapları, dosya dolapları ve çekmece dolapları gibi ev veya ofis dolaplarının kapılarında kullanılabilir.Temelde her türlü ev veya ofis kapısı uygundur Paket Listesi : 4 x Kapı Kolu Halkası4 x vidaınot : 1.Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2.Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Handle Ring
Material:
Zinc Alloy
Weight:
Approx. 216g / 7.6oz
Size:
Approx. 5.5x1cm / 2.2x0.4in
Application:
It can be used on the doors of home or office cabinets such as TV cabinets, cabinets, bedside cabinets, wardrobes, shoe cabinets, jewelry cabinets, office cabinets, filing cabinets, and drawer cabinets. Basically any type of home or office door is suitable
Package List:
4 x Door Handle Ring :
4 x Screw :
1.Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :