FAKEME SATA USB 2.0, SATA Kablosu HDD/Güç Arayüzü İnce Kablo Adaptörü Bilgisayar Laptop için Yüksek Hızlı 12 V DC, hız kadar 480 MB / S
  • Yeni Kız

FAKEME SATA USB 2.0, SATA Kablosu HDD/Güç Arayüzü İnce Kablo Adaptörü Bilgisayar Laptop için Yüksek Hızlı

₺ 197.10

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Hızlı AKTARIM hızları : SATA-USB adaptörü, 480 Mb/s'lik USB 2.0 veri aktarım hızlarını destekler.Tak Çalıştır : Bu sata kablosu, UASP desteği, tak çalıştır, hafif ve taşıması ve kullanımı kolay taşınabilir bir kablo kullanırken bilgisayarınıza bir SATA bağlayabilir.Geniş Uyumluluk : SATA-USB kablosu, 9.5 mm/12.7 mm SATA dizüstü bilgisayar optik sürücüsü ile uyumludur.Destek sistemi Windows İos'tur.Hızlı ERİŞİM : Bu SATA-USB kablosunu kullanarak 3,5" veya 2,5" veya HDD'ye bağlanarak dizüstü bilgisayarınıza sürücü alanı ekleyin.Depolama eklemek, yedekleme yapmak, disk görüntüleri oluşturmak, veri kurtarmaları uygulamak ve içeriği dizüstü bilgisayarınıza aktarmak için harici bir sürücüye bağlanabilirsiniz.ZAMANDAN tasarruf edin : Aktarım kablosu, sürücüyü bir kasanın içine takmanıza gerek kalmadan sürücüler arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar.Açıklama : - Tak ve Çalıştır : Bu sata kablosu, UASP desteği, tak ve çalıştır, hafif ve taşıması ve kullanımı kolay taşınabilir bir kablo kullanırken bilgisayarınıza bir SATA bağlayabilir. - HIZLI AKTARIM hızları : SATA-USB adaptörü, 480 Mb/s'lik USB 2.0 veri aktarım hızlarını destekler-ZAMANDAN TASARRUF EDİN : Aktarım kablosu, sürücüyü bir kasanın içine takmanıza gerek kalmadan sürücüler arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. - Geniş Uyumluluk : SATA-USB kablosu, 9.5 mm/12.7 mm SATA dizüstü bilgisayar optik sürücüsü ile uyumludur.Destek sistemi Windows İos'tur-HIZLI ERİŞİM : Bu SATA-USB kablosunu kullanarak 3,5" veya 2,5" veya HDD'ye bağlanarak dizüstü bilgisayarınıza sürücü alanı ekleyin.Depolama eklemek, yedekleme yapmak, disk görüntüleri oluşturmak, veri kurtarmaları uygulamak ve içeriği dizüstü bilgisayarınıza aktarmak için harici bir sürücüye bağlanabilirsiniz.Şartname : şartname : USB2. 0-İletim hızı : USB2.0 480 Mb/s - Uygulama kapsamı : 9.5 mm/12.7 mm SATA dizüstü optik sürücü - Hot swap : destekb Oyut Tablosu : 45 cm/17.72 inçpaket İçerir : 1 adetata USB kablosunot : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.3. Size harika bir çevrimiçi alışveriş diliyorum!Sizin memnuniyetiniz bizim priority.So memnuniyetinizi karşılamak için en kaliteli ürün ve hizmetleri sunacağız.

specification:
USB2.0
- Transmission speed:
USB2.0 480Mb/s
- Scope of application:
9.5mm/12.7mm SATA notebook optical drive
- Hot swap:
support
Size Chart:
45cm/17.72inch :
Package Includes:
1 PieceSATA USB Cable :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :