VVlight Tuvalet Piston Tuvalet Piston ile 2 Değiştirilebilir Başkanları, Güçlü Manuel Drenaj Buster için Tuvalet Küvet Duş
  • Yeni Kız

VVlight Tuvalet Piston Tuvalet Piston ile 2 Değiştirilebilir Başkanları, Güçlü Manuel Drenaj Buster için

₺ 74.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Dükkanı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, satın almak için emin lütfen.Çeşitli pompalama yöntemleri : harici pompalar, elektrikli pompalar ve ayak pompaları kullanılabilir.Güçlü namlu yapısı : kalın namlu kolu, güvenli ve güvenilir, basınç dayanımı, kolay pompalama, kalın paslanmaz çelik pompa, hızlı gaz pompalama.Paslanmaz çelik barometre : gerçek zamanlı basınç göstergesi, görsel çalışma, güzel ve cömert,.Yıkanabilir : kapalı bir boru hattı ortamında kullanılır, vücudun her yerinde kolayca yıkanabilir.Çeşitli aksesuarlar : tuvalet, çömelme çukuru, mutfak, zemin drenajı vb.Için uygundur.Bağlantı borusu, uzatma bağlantı borusu, çok amaçlı fiş çeşitli boruları kapatabilir.Her evin sahip olması gereken temel banyo malzemeleri olan basınçlı hava pistonları, lavabo pistonları ve tuvalet tapaları kullanın.özellikler : Boyut : air 180 * Hava pompası kolu, insanlaştırılmış tasarımı, güçlendirilmiş hava pompası kolu, anti parçacığı 533mm Pipe çapı : 20 ~ 100mm Product basınç dayanımı : 0,7 MPa Host ağırlık : 3.9 kgpractical : -slip tasarımı, kullanışlı ve pratik, daha elverişli pompa çalışması.Kalın sap : Ergonomik tasarımla birlikte kaymaz sap, kullanım sırasında geniş bir kuvvet yüzeyine ve rahat bir tutuşa sahiptir.benzersiz : Hava basıncı göstergesi yukarı doğru tasarlanmıştır, bu da pompalarken gözlemlemeyi kolaylaştırır. 0.4 MPa, 4 kg'lık bir basınca eşdeğerdir.dayanıklı : Alüminyum alaşımlı taban, paslanması ve paslanması kolay değil, güçlü ve dayanıklı, servis ömrünü uzatır.Önlemler : Kasenin ve tuvaletin veya borunun ağzı sıkıca kapatılmalıdır, aksi takdirde hava sızacaktır.Biraz su ekleyebilirsiniz.Kase tamamen suyun içinde.ambalaj listesi : Fiş * 1 Hose * 1 Dredge * 1 Metal biyel * 1hank size destek için bizim dükkana, herhangi bir sorunuz varsa, zaman içinde lütfen bize bildirin, biz 24 saat içinde sizin için sorunu çözecektir.

Size:
180 * 533mm
Pipe diameter:
20 ~ 100mm
Product pressure resistance:
0.7MPa
Host weight:
3.9kg
practical:
Air pump handle, humanized design, reinforced air pump handle, thread anti-slip design, convenient and practical, more conducive to air pump operation. :
Bold handle:
The non-slip handle, combined with ergonomic design, has a large force surface during use and a comfortable grip. :
unique:
The air pressure indicator is designed upwards, which makes it easier to observe when pumping up. 0.4MPa is equivalent to a pressure of 4kg. :
durable:
Aluminum alloy base, not easy to corrode and rust, strong and durable, increasing service life. :
Precautions:
The mouth of the bowl and the toilet or pipe should be tightly sealed, otherwise it will leak air. You can add some water. The bowl is completely in the water. :
packing list:
Plug * 1 :
Hose * 1 :
Dredge * 1 :
Metal connecting rod * 1 :
Thank you for your support to our shop, if you have any questions, please let us know in time, we will solve the problem for you within 24 hours. :