Zımpara Parçaları, İnce Kum Kiti Aşındırıcı Kemer Her Türlü Ahşap Mobilya için Dayanıklı Zımpara Aşındırıcı Bant Kayışı (100#)
  • Yeni Kız

Zımpara Parçaları, İnce Kum Kiti Aşındırıcı Kemer Her Türlü Ahşap Mobilya için Dayanıklı Zımpara Aşındırıcı

₺ 28.47

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kullanımı kolay, yüksek öğütme verimliliğine sahip çeşitli kayış makineleri için uygundur.Parlak bir yüzey bırakarak metal yüzeydeki pasın giderilmesi için idealdir.Farklı kullanım ihtiyaçlarınız için 7 çeşit farklı irmik kemeri vardır.Alüminyum Oksit Aşındırıcı Bant üstün yüzey zımparalama etkisi sağlar.Aşındırıcı kayışlar esas olarak her türlü ahşap, mobilya, donanım ve metal olmayanların taşlanması ve parlatılması için kullanılır. 1. Aşındırıcı kayışlar esas olarak her türlü ahşap, mobilya, donanım ve metal olmayanların taşlanması ve parlatılması için kullanılır. 2. Kullanımı kolay, yüksek öğütme verimliliğine sahip çeşitli kayış makineleri için uygundur. 3. Alüminyum Oksit Aşındırıcı Bant üstün yüzey zımparalama etkisi sağlar. 4. Parlak bir yüzey bırakarak metal yüzeydeki pasın giderilmesi için idealdir. 5. Farklı kullanım ihtiyaçlarınız için 7 çeşit farklı irmik kemeri vardır.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Sanding Belt
Material:
Aluminium Oxide
Color:
Shown as Picture
Perimeter:
Approx. 533mm / 21in
Width:
Approx. 9mm / 0.4in
Grit:
40#, 60#,80#, 100#, 120#, 150#, 180# (optional)
Quantity:
10PCS
  :
Package List:
10 x Sanding Belt :
  :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :