Corsair M65 Pro RGB FPS Oyun Faresi (Yenilendi)
  • Yeni Kız

Corsair M65 Pro RGB FPS Oyun Faresi (Yenilendi)

₺ 104.94

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu Sertifikalı Yenilenmiş ürün, yeni gibi görünmek ve çalışmak üzere test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.Yenileme işlemi işlevsellik testi, temel temizlik, muayene ve yeniden paketlemeyi içerir.Ürün, ilgili tüm aksesuarlarla birlikte gönderilir, en az 90 günlük garantilidir ve genel bir kutuya gelebilir.Yalnızca yüksek performanslı bir bara sahip seçkin satıcılar Sertifikalı Yenilenmiş ürünler sunabilir . 12000 DPI yüksek hassasiyetli sensör : piksel hassas izleme için özel ayarlı, oyun sınıfı sensör.Uçak sınıfı alüminyum yapı : hafif, dayanıklılık ve optimum kütle dağılımı.Gelişmiş ağırlık ayarlama sistemi : ağırlık merkezini oyun tarzınıza uyacak şekilde ayarlayın.Yüzey kalibrasyonu ayarlama yardımcı programı : Oyun yüzeyiniz için sensör hassasiyetini ve yanıt verebilirliğini optimize eder.
Kazanmak için gereken teknoloji.Kendiniz yapmak için ihtiyacınız olan özelleştirme.Son yapı kalitesi.
M65 PRO RGB, piksel hassas izleme ve gelişmiş yüzey kalibrasyon desteği sağlayan 12000 DPI optik sensöre sahiptir.Uçak sınıfı alüminyum çerçeve, düşük ağırlık ve aynı zamanda son derece yüksek dayanıklılık sağlar.Ağırlık merkezini oyun tarzınıza uyacak şekilde ayarlamak için gelişmiş ağırlık ayarlama sistemini kullanın ve gelişmiş düğme yapılandırması, makro programlama ve üç bölgeli RGB arka aydınlatma özelleştirmesi için işaretin gücünü kullanın.
12000 DPI yüksek hassasiyetli sensör
Piksel hassas izleme için oyun sınıfı optik sensör, hemen hemen her yüzeyde üstün performans sağlamak için özel olarak ayarlanmıştır.
Uçak sınıfı alüminyum yapı
Yekpare alüminyum çerçeve, hafif bir gövde, mükemmel dayanıklılık ve optimum kütle dağılımı sağlar.
Gelişmiş ağırlık ayarlama sistemi
Üç ayarlanabilir ayar bölgesi, ağırlığı özelleştirmenizi ve M65 PRO rgb'nizin ağırlık merkezini oyun tarzınıza uyacak şekilde ayarlamanızı sağlar.
Ekstra büyük PTFE kayma pedleri
M65 PRO RGB, minimum çabayla mükemmel bir his ve hızlı, hassas hareket sağlamak için düşük sürtünmeli temas noktaları ile tasarlanmıştır.
Yüzey kalibrasyon ayarlama programı
Oyun suyunuz için M65 PRO RGB 12000 DPI sensör hassasiyetini ve yanıt hızını otomatik olarak optimize eder.