Eskiz Defteri Sanat Malzemeleri Su Geçirmez Sanat Çantası, Depolama için Eskiz Boyama için Büyük 4K (Haki)
  • Yeni Kız

Eskiz Defteri Sanat Malzemeleri Su Geçirmez Sanat Çantası, Depolama için Eskiz Boyama için Büyük 4K (Haki)

₺ 91.80

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kayış tokası, farklı yükseklikteki insanlar için serbestçe ayarlanabilir.Omuz askısı kalınlaştırılır ve genişletilir ve omuzları daha rahat hale getirmek için içine darbeye dayanıklı pamuk eklenir.Kalın ve aşınmaya dayanıklı taşınabilir el koruması, kullanımı rahat, taşıması daha uygun.Büyük cep depolama, 4 K çizim kurulu ve 4 K çizim kağıt çanta içine yerleştirilebilir, taşımak için uygun olan.Kanvas kumaştan yapılmış, daha aşınmaya dayanıklı, daha yumuşak ve lighter.It yürütmek için daha uygundur. 1. Kanvas kumaştan yapılmış, daha aşınmaya dayanıklı, daha yumuşak ve daha hafiftir, gerçekleştirilmesi daha uygundur. 2. Anti-aging, iyi hava geçirgenliği ve uzun servis ömrü. 3. Kalemler, kalem çantaları vb. Yerleştirebilirsiniz.üstüne.Alt kısımda renk kutusu gibi aletler için bir cep vardır. 4. Kalın ve aşınmaya dayanıklı taşınabilir el koruması, kullanımı rahat, taşıması daha uygun 5. Yan depolama, kolay saklama için metal şövale üzerine yerleştirilebilir. 6. Büyük cep depolama, 4 K çizim kurulu ve 4 K çizim kağıt çanta içine yerleştirilebilir, taşımak için uygun olan. 8. Küçük torbalar pigmentler, kalemler vb.Için kullanılabilir.Eskiz kağıdı, suluboya kitabı vb.orta torbaya yerleştirilebilir. 9. Kayış tokası, farklı yükseklikteki insanlar için serbestçe ayarlanabilir. 10. Çekme torbasının omuzları arasındaki bağlantı, otomatik düğümleme makinesi ile güçlendirilir ve kalite daha garanti edilir. 11. Omuz askısı kalınlaştırılır ve genişletilir ve omuzları daha rahat hale getirmek için içine darbeye dayanıklı pamuk eklenir.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Art Bag
Color:
Gray, Black, Khaki, Red, Dark Blue (optional)
Size:
Approx. 66 x 49 x 6cm / 26 x 19.3 x 2.4in
Material:
300D Matte Canvas
  :
Package List:
1 x Art Bag :
  :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :