Ağaç işleme Sabitleme Klip Fikstür 1 ADET Sağlam 90 Derece Sağ Açı Kelepçe DIY Köşe Kelepçeleri Hızlı Sabit Fishtank Cam Ahşap Resim Çerçevesi Doğrama Sağ Açı (Boyut: 1 adet)
  • Yeni Kız

Ağaç işleme Sabitleme Klip Fikstür 1 ADET Sağlam 90 Derece Sağ Açı Kelepçe DIY Köşe Kelepçeleri Hızlı Sabit

₺ 44.10

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Maksimum sabit 7.5 cm'dir ve genellikle aynı anda 4 sabit klips kullanılır time.It yüksek sertliğe sahiptir ve hayır rusting.It güçlendirilmiş çubuk çerçeve, tank vb.Üretimi için uygundur.Diyagonal bağlantı ve takviye güçlendirir, daha ağır bağlanır ve daha fazla yerçekimi taşır.Vida ile sabitlenir, sürgülü tel düşse bile, tekrar takılabilir ve çekiç güçlendirilir ve sabitlenir.Kelepçe, iş tutma, konumlandırma ve sabitleme için birçok ağaç işleme ve metal işleme uygulamasında kullanışlıdır.Yönlendirici tablası, matkap presi, testereler ve jig tertibatları dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarla sorunsuz bir şekilde çalışır.90 Derece Sağ Açı Resim Çerçevesi Balık Tankı Köşe Kelepçe Tutucu Ağaç İşleme El Kit Feature : 1. Maksimum sabit 7.5 cm'dir ve genellikle aynı anda 4 sabit klips kullanılır.2. Yüksek sertliğe sahiptir ve hayır rusting.It güçlendirilmiş çubuk çerçeve, tank vb.Üretimi için uygundur.3. Diyagonal bağlantı ve takviye güçlendirir, daha ağır bağlanır ve daha fazla yerçekimi taşır.4. Vida, sürgülü tel düşse bile yüksek kalitede sabitlenir, ayrıca yeniden takılabilir ve çekiç güçlendirilir ve sabitlenir.5. Kullanır : balık tankı klip, cam klip, resim çerçevesi, ağaç işleme fotoğraf çerçevesi, ağaç işleme klip ve böylece.Şartname : Malzeme : Alüminyum alaşıMrenk : kırmızımiktar : 1 adet/ 4 adetnot : Izin lütfen 1-3mm manuel ölçüm nedeniyle farklılık.Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini göstermeyebilir.anlayışınız için teşekkürler.Anlayışınız için teşekkürler.1x90 Derece Sağ Açı Resim Çerçevesi Balık Tankı Köşe kelepçebiz damla nakliye hizmeti sunabilir1.Siparişleri günlük olarak yerine getirmek için sınırlı stok yok2.Do Bulk CSV damla nakliye3.ABD, AU, CA, İngiltere için nakliye hızlıdır4.48 Saat içinde hızlı teslimat hours5.No fatura veya makbuz dahil (isterseniz, biz sağlayabilir) Sevgili arkadaşlar, damla nakliye istiyorsanız, lütfen bize ulaşın!Bu kelepçe / yayıcı ayrıca iş parçalarını bir arada tutmak için tutarlı ve hassas basınç uygular.Küçük projeler ve dar alanlar için mükemmeldir.Ağaç İşleme Sabitleme Klipsi Armatürleri.

Material:
Aluminium alloy
Color:
Red
Quantity:
1pc/ 4pcs
Note:
Please allow 1-3mm differs due to manual measurement. :
Due to the different display and different light, the picture may not show the actual color of the item. Thanks for your understanding. :
1 x 90 Degree Right Angle Picture Frame Fish Tank Corner Clamp :
We can offer drop shipping service :
1.There isno limited stock to fulfill the orders on a daily basis :
2.DoBulk CSV drop shipping :
3.For USA, AU, CA, UK the shipping is quickly :
4.Fast delivery in 48 hours :
5.No invoice or receipt included(if you want, we can provide) :
Dear friends, if you want drop shipping, please contact us! :
This clamp/spreader also applies consistent and precise pressure to keep the workpieces together. Perfect for small projects, and narrow spaces.Woodworking Fixing Clip Fixtures :