FEİYİYANG Mutfak Depolama Raf 3 Katmanlı Mutfak Hareketli Raf Ev Metal Depolama Raf Çok Katmanlı Sebze ve Meyve Arabası Kat Depolama Depolama Raf ile Tekerlekler Depolama Raf (Renk: Siyah)
  • Yeni Kız

FEİYİYANG Mutfak Depolama Raf 3 Katmanlı Mutfak Hareketli Raf Ev Metal Depolama Raf Çok Katmanlı Sebze ve

₺ 268.80

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

tekerlekli 3 katmanlı raf depolama ünitesi.Raf ünitesi geniş bir depolama alanına sahiptir.Aletler, kutular, kitaplar, giysiler, çantalar, küçük ev aletleri, mutfak malzemeleri veya düzenli ve kullanımı kolay tutmak istediğiniz herhangi bir şey bu rafa yerleştirilebilir.Garaj rafı fazla yer kaplamaz, ancak daha fazla alan yaratabilir.Metal depolama rafı, herhangi bir zamanda sabitlenebilen veya hareket ettirilebilen sabit bir kilit de dahil olmak üzere 4 tekerlekle donatılmıştır.Örneğin, metal depolama rafını temiz itmeniz veya güneşli bir yere itmeniz gerektiğinde, kilidini açabilirsiniz.Ağır metal rafı yerine sabitlemek istiyorsanız, tekerlekleri kilitleyebilirsiniz.Genel metal çerçeve tasarımı, mükemmel boyut, küçük alanlarda veya odaların köşelerinde çeşitli eşyalar, aletler, kitaplar, ev aletleri ve diğer eşyaları saklamak için daha uygundur.Garajlar, mutfaklar, banyolar, yatak odaları, oturma odaları, depolar, ofisler, endüstriler, ticari sergiler, oteller, süpermarketler vb.Için çok uygundur.Şartname : 3 layers Color : siyah, whitematerial : metal Size : 78*47*20cm1. Lütfen satın almadan önce boyutunu ve rengini kontrol edin.2. Ürün fotoğrafları, depolama rafları dışındaki öğeleri içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farkı olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.4. Manuel ölçümdeki bazı hatalar nedeniyle, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.ÇOK AMAÇLI : mutfak ve depolama için iyi bir yardımcı!Eşya rafı bodrum, depolama, atölye, dükkan, ev, yatak odası, oturma odası, mutfak vb.Için çok yönlüdür.

3 layers :
Color:
black, white
material:
metal
Size:
78*47*20cm
1. Please check the size and color before buying. :
2. Product photos do not include items other than storage shelves. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand. :
4. Due to some errors in manual measurement, please refer to the actual product, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve the problem as soon as possible. :
MULTIPURPOSE:
A good helper for kitchen and storage! The goods rack is versatile for basement, storage, workshop, shop, home, bedroom, living room, kitchen, etc.