Kuşgözü Grommet Puncher, Dayanıklı Karbon Çelik Raptiye Aracı Kuşgözü Puncher Manuel Kurulum Aracı için Elektronik için Kemerler(8.0 MM)
  • Yeni Kız

Kuşgözü Grommet Puncher, Dayanıklı Karbon Çelik Raptiye Aracı Kuşgözü Puncher Manuel Kurulum Aracı için

₺ 34.17

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Farklı boyutlarda düğmeler ve kuşgözü için seçilen kalıbın boyutu da farklıdır.Kalıplarımız 3 mm'den 20 mm'ye kadar boyutlarda mevcuttur. Düğmenizin boyutuna göre kalıbın boyutunu seçebilirsiniz.Kullanımı kolay, bel kemerinde, ayakkabılarda metal halkalar yapmak kolaydır.vb.Yüksek kaliteli çelikten yapılmış, yüksek sertlik, güçlü ve dayanıklı.Bagaj, kemer, askı, baskı bezi, ayakkabı, şapka, giyim, elektronik, reklam ve diğer ürünlerde yaygın olarak kullanılır.Çıtçıt, perçin, kuşgözü vb. Için geçerlidir. 1. Çıtçıt, perçin, kuşgözü vb. Için geçerlidir. 2. Bagaj, kemer, askı, baskı bezi, ayakkabı, şapka, giyim, elektronik, reklam ve diğer ürünlerde yaygın olarak kullanılır3. Farklı boyutlarda düğmeler ve kuşgözü için seçilen kalıbın boyutu da farklıdır.Kalıplarımız 3 mm'den 20 mm'ye kadar boyutlarda mevcuttur. Düğmenizin boyutuna göre kalıbın boyutunu seçebilirsiniz. 4. Yüksek kaliteli çelikten yapılmış, yüksek sertlik, güçlü ve dayanıklı. 5. Kullanımı kolay, bel kemerinde, ayakkabılarda metal halkalar yapmak kolaydır.vb.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Grommet Die Mold
Optional Model:
3mm, 3.5mm, 4mm, 4.5mm, 5mm, 5.5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 17mm, 20mm
Material:
45# Steel
Product Color:
Metal Electric White
  :
Package List:
2 x Grommet Die Mold :
  :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :