WRENFRG Kaldırma Silindirleri Hidrolik Silindir Kaldırma Krikosu Ram Düşük Yükseklik Katı Tek Etkili Hidrolik Kaldırma Silindirleri, 30T Tonaj 14mm İş Seyahati
  • Yeni Kız

WRENFRG Kaldırma Silindirleri Hidrolik Silindir Kaldırma Krikosu Ram Düşük Yükseklik Katı Tek Etkili Hidrolik

₺ 190.20

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu hidrolik kriko silindiri, dar alan konumu için uygun küçük boyut avantajlarına sahiptir.Elektrik enerjisi, kimya endüstrisi, çelik, Köprüler, makineler ve diğer endüstrilerdeki donatıcılar, imalatçılar, kaynakçılar ve otomotiv gövde ve çerçeve atölyeleri için mükemmel bir yardımcıdır.Çabuk toz kapağı ile baş bağlama, tozdan jack içerde önlenmesi, hiçbir sızıntı ile sıkı bağlantısı vardır.Kompakt, düşük yükseklikte bir silindir tasarımı, diğer silindirlerin sığmayacağı kapalı alanlar için idealdir.Ağır hizmet tipi metal konstrüksiyondan yapılmış hidrolik silindir krikomuz yüzeye boya püskürtüyor, çizilmeyi önlüyor.Uygun for CP-180 pompası.Ram hidrolik silindirimiz, çalışma sırasında güvenilir destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. operation.No kaldırırken sıkışmış, büyük 30 T/66000 LBS tonaj, yeterli strok (14mm /0.55 in).Hidrolik kriko kullanıldığında, taban düz ve sert olmalıdır.Güvenliği sağlamak için basınç yüzeyini genişletmek için yağsız ahşap paneller.Kaymayı önlemek için tahtalar yerine demir kullanılamaz.1 : 60 mm (2.36) Toplam uzantısı yükseklik : 74mm (6.43) Dış çap : 117mm (4.6)İç çap : 83mm (3.2) Mil çap : 62mm (2.44) Ağırlık : 5 KG (11lb) Yükseklik Özellikleri aracı steel Tonnage : 30 TWorking strok : 14 mm (0,55)özellikler : Malzeme : : .Küçük çalışma alanı için hafif tasarım2.Pistonun krom kaplı yüzeyi, pistonun servis ömrünü uzatırpaket İçeriği : 1x Hidrolik silindirnot : Düzgün çalışması için tüm yağ silindirlerinin katı ve düz yüzeylerle bağlanması gerekir.Örneğin, kumlu toprakta veya gevşek yüzeylerde ince yağ silindirlerinin kullanılması yağ silindirlerine zarar verecektir.Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Anlayışınız için teşekkürler.

Material:
tool steel
Tonnage:
30T
Working stroke:
14mm (0.55in)
Height:
60mm (2.36in)
Total extension height:
74mm (2.91in)
Outer diameter:
117mm (4.6in)
Inner diameter:
83mm (3.26in)
Spindle diameter:
62mm (2.44in)
Weight:
5KG (11lb)
Features:
1.Lightweight design for small workspace :
2.Chromium plated surface of piston, prolonging the service life of piston :
Package Included:
1x Hydraulic Cylinder :
In order to operate correctly, all oil cylinders need to be connected with solid and flat surfaces. For example, using thin oil cylinders in sandy soil or loose surfaces will cause damage to the oil cylinders. :
Due to the different display and different light, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks for your understanding. :